ks. meiera 20G

Forum lokatorów ul. Ks. Meiera 20G

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-09-17 23:02:49

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 17
Punktów :   

dom-bud

chciałam zapytać sąsiadów, czy Wam przeszkadza budowa obok? np. dziś jest 23 a oni w najlepsze hałasują w garażu, podobnie było jakiś miesiąc temu, zaczęli pracę o 5 rano. Zastanawiam się czy mam tak płytki sen, czy może przesadzam, czy to może znieczulica pozostałych, zachęcam do telefonowania na SM 126882228

Offline

 

#2 2012-09-18 23:11:17

Ks. Meier

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: dom-bud

Szanowna sąsiadko, troszkę może i przeszkadza ten hałas, ale musimy wszyscy zrozumieć, że pewne rodzaje robót budowlanych muszą być wykonywane w sposób ciągły i nawet 16 godzin "nie ciszy" nocnej czasami może nie wystarczyć. Zdarzyło im się pewnego razu zacząć pracę ok 4 rano ze względu na upał i konieczność wykonania elewacji zanim ją słońce przygrzeje. W dniu wczorajszym wykonywali posadzki w garażu i musieli je najprawdopodobniej zatrzeć. Pamiętajmy, że ludzie to wykonujący zarabiają w ten sposób na życie, podczas gdy większość z nas w dniu wczorajszym siedziała już sobie grzecznie przed TV, itp. Pamiętajmy również, że dzięki tym ludziom i ich pracy "po nocach" mamy gdzie mieszkać i parkować. Pamiętajmy również, że te dwa razy kilkugodzinnych głośniejszych odgłosów to tylko miliardowa część naszego pięknego życia, więc proponuję zacząć cieszyć się tym, że ktoś ma pracę, że mieszka się w bloku, którego budowa mogła  parę lat temu komuś innemu przeszkadzać i docenić ludzi, którzy pracują po kilkanaście godzin dziennie żeby zarobić na chleb dla swoich dzieci.
Trochę wyczucia i tolerancji, a będzie fajnie nam się żyło razem.
Pozdrawiam wszystkich wiecznie niezadowolonych.

Offline

 

#3 2012-09-19 23:21:55

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: dom-bud

niezły PR drogi sąsiedzie, niestety nie mam zrozumienia dla Pańskiej tolerancji.

Offline

 

#4 2012-09-20 00:09:14

Carina123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: dom-bud

Ja przy trzeciej nocy z rzędu też już nie mam zrozumienia. Również muszę chodzić do pracy i ciężko pracować na chleb dla dzieci i nie ma sensu kontynuować tego wątku w takim tonie.
Dzwoniłam na straż miejską, w efekcie pół godziny temu przyjechała policja i dobrych wieści nie ma, bo panowie posiadają pozwolenie na prace nocne, otrzymali mandat i zgłosili to swojemu szefowi, ale prawdopodobnie dopóki prace nie zostaną zakończone możemy się spodziewać dalszej aktywności w godzinach 22 - 6. Odrębną kwestią jest to, kto wydał pozwolenie na prace nocne o takim natężeniu hałasu, ale tego już nie zmienimy.

Offline

 

#5 2012-09-21 21:54:07

papaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: dom-bud

Bardziej niż  prace , hałasy  w garażu na budowie ,  bulwersuje   mnie  fakt , iż  wczoraj  o godz. niemal  23.00 ,  ktoś  sobie  urządził  SYLWESTRA ,  rzucał petardami  , które  to robiły  większy   hałas  niż cała do kupy  wzięta  budowa .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl