ks. meiera 20G

Forum lokatorów ul. Ks. Meiera 20G


#1 2011-07-20 13:23:22

black100

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-17
Posty: 12
Punktów :   

ISTS a wózkownia

Wczoraj, tj. wtorek, wyszła na jaw ciekawa sprawa w naszym budynku. Z powodu braku sygnału TV i internetu zgłosiłem awarię w ISTS. ISTS po przybyciu do naszego bloku stwierdził brak możliwości naprawy awarii - z powodu - ZAMKNIĘTYCH DRZWI DO WÓZKOWNI. Okazało się, że ich skrzynki z kabelkami są na ścianie w wózkowni, a wobec braku klucza nie mają co zdziałać. Tak więc na chwilę obecną jest problem, który zgłosiłem p.Ludmile - o konieczności przeniesienia skrzynki ISTS poza teren wózkowni (na dorabianie klucza dla monterów osobiście bym się nie zgodził).

Offline

 

#2 2011-07-20 21:43:51

Gracjan_Roztocki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

Czy najpierw zainstalowano tam kable, czy najpierw przekształcono to pomieszczenie na wózkownię?

Może istnieje możliwość przeniesienia wózkowni? Jeśli tak, to łatwiej przenieść wózki, niż całą instalację internetową. Skoro ktoś wydał zgodę, aby tam montować skrzynki i zrobiono to, kto w takim razie sfinansuje ewentualne przeniesienie ich?

Co w przypadku kiedy ja zgłoszę awarię, a nie mam kluczy do wózkowni? Mam szukać po bloku "administratorów" tego pomieszczenia?!


Pozdrawiam


Internet, internet, łączy ludzi, ludzi, internet!

Offline

 

#3 2011-07-21 12:44:40

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 17
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

Niech wszystkie koszty z tym związane ponosi pani Ludmiła, jak widać po raz kolejny nie ma zielone pojęcia o zarządzaniu!

Offline

 

#4 2011-07-21 14:08:05

kmk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 25
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

Gracjan_Roztocki napisał:

Czy najpierw zainstalowano tam kable, czy najpierw przekształcono to pomieszczenie na wózkownię?

Może istnieje możliwość przeniesienia wózkowni? Jeśli tak, to łatwiej przenieść wózki, niż całą instalację internetową. Skoro ktoś wydał zgodę, aby tam montować skrzynki i zrobiono to, kto w takim razie sfinansuje ewentualne przeniesienie ich?

Co w przypadku kiedy ja zgłoszę awarię, a nie mam kluczy do wózkowni? Mam szukać po bloku "administratorów" tego pomieszczenia?!


Pozdrawiam

najpierw były kable
z tego co mi wiadomo, to było najlepsze miejsce na wózkownię (pozostałe propozycje: przy skrzynkach, na poziomie -1 pod schodami (tam gdzie jest miejsce na rowery). czekaliśmy na nią ponad rok, a całe "zrobniebie" wózkowni ograniczało się właśnie do wstawienie zamka i naklejenie pasów na podłodze.

w razie awarii (na chwilę obecną) trzeba dzwonić do p. Ludmiły - ona wie kto ma klucze i może się skontaktować z tymi osobami (wiem, wiem, to raczej średnie rozwiązanie

a swoją drogą to panowie z ISTS mieli wyjątkowego pecha, bo te drzwi (pomimo wstawienia zamka) są cały czas otwarte. albo ja mam pecha - przychodzę, kiedy są otwarte i wkurzam się na d... który nie umie przekręcić klucza w drzwiach.

Offline

 

#5 2011-07-23 17:40:15

edymaj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 22
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

obecna wózkownia  , niestety ale miała być komórką lokatorską ( do sprzedania ) ..hehe  ciekawa jestem , kogo  by  trzeba  był  prosić o udostępnienie klucza (...)

Offline

 

#6 2011-07-24 11:13:29

kmk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 25
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

Edymaj - wózkownia zrobiona jest w korytarzu, który prowadzi do komórek lokatorskich oraz do przepompowni. Korytarz nigdy nie był do sprzedania.
W kilku miejscach jest informacja odnośnie klucza do wózkowni, wystarczy zadzwonić i poprosić, to miejsce jest dostępne dla każdego, kto chce trzymać tam wózek.

Offline

 

#7 2011-07-24 13:37:26

Gracjan_Roztocki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

W takim razie ja widzę rozwiązanie takie:

Trzeba wyrobić klucze do tego pomieszczenia każdej osobie w bloku. Skoro jest to pomieszczenie wspólne, to każdy ma do niego takie samo prawo. Ja np. nie potrzebuję chować tam wózka, ale klucz już tak z uwagi na ewentualne awarie internetu.

Pozdrawiam


Internet, internet, łączy ludzi, ludzi, internet!

Offline

 

#8 2011-07-27 09:51:47

edymaj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 22
Punktów :   

Re: ISTS a wózkownia

Popieram P. Gracjan_Roztocki , w tej sprawie  .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl