ks. meiera 20G

Forum lokatorów ul. Ks. Meiera 20G

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-16 09:18:13

28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 9
Punktów :   

Odwołanie zarządcy

Jeśli tylko nie pogubiłem się w przepisach to

W związku z wcześniej poruszonym tematem odwołania zarządcy informuje wszystkich zainteresowanych że w związku z glosowaniem nad absolutorium istnieje możliwość automatycznego odwołania zarządcy poprzez nieudzielenie mu absolutorium.

UWAGA

nie wiem dlaczego ale w przypadku absolutorium frekwencja nie ma znaczenia czyli jeśli przyjdzie tylko jedna osoba na zebranie i podpisze "ZA" to jest po ptakach.

Ja osobiście nie udzielam absolutorium zwłaszcza z powodu kosztów odśnieżania 19 000zł za posypanie na odwal się solą (zjazd do garażu był odśnieżany w tym roku przez blok obok "Orion")

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2011-03-16 12:30:02

Damian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odwołanie zarządcy

No więc ja też podtrzymuje swoje stanowisko i podpis z naszego wspólnego zebrania na klatce i  nie udzielam absolutorium. Mój udział ok 55m2.
Szkoda tylko ze nie dostałem jeszcze rozliczenia tak jak wszyscy tutaj na forum i znajomi z innego piętra.

Mam nadzieje ze będzie nas więcej i dokonamy zmian na lepsze.

Ostatnio edytowany przez Damian (2011-04-01 00:54:34)

Offline

 

#3 2011-03-17 22:19:07

m47

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odwołanie zarządcy

Witam

Moje sugestie apropo nieudolności zarządcy pierwsza sprawa strata na okrągło 6000 zł druga sprawa pozostałe koszt niecałe 3000 na książeczki których nikt nie widział i jeden karton papieru za 70 i 5 segregatorów za 30 i jeden toner do drukarki za 100 zł listy polecone przy wysłaniu trzech przesyłek w ciągu roku do 70 mieszkańców to koszt na okrągło 800 zł gdzie można poprosić osobę na emeryturze która za 100 zł  bezpośrednio zaniesie ludziom listy trzy razy w roku to jest 300 zł szkoda że nie ma wynajmu lokalu dla pani administrator następna sprawa konserwator + materiał 8000 zł
co tu jest do konserwowania na 8000zł w nowym bloku heheh i ostatnia sprawa która jest dziwna księgowość czy ta pozycja nie jedno znaczna z pozycją wynagrodzenie zarządcy w takim rozliczeniu myślę że zarządca w ogóle nie jest potrzebny ponieważ płacimy każdej osobie za każdą rzecz ciekawe czy za odczyt liczników jest też faktura. Moja propozycja nie pani ADM. przyniesie faktury kosztowe do weryfikacja i najważniejsze jaka jest umowa pomiędzy wspólnota a zarządcom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl